Series
Ratings
91
Hi Bye, Mama!Rated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 2.5
Was It Love?Rated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 5.0
LiveRated ★ 4.0
Save MeRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Just DanceRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Street Food FighterRated ★ 4.0
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5
Birthcare CenterRated ★ 4.0
One the WomanRated ★ 3.5
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.5
You Are My SpringRated ★ 4.0
No, Thank YouRated ★ 4.0
Not OthersRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 5.0