Titles you rated
Vanilla SkyRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
John CarterRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Perfect GameRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0