Titles you rated
School 2013Rated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 2.5
Heart to HeartRated ★ 4.5
Dear HeavenRated ★ 3.5- Moon HeeRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 4.0
Queen InsooRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
LoversRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.5- BodyguardRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0