Movies
Ratings
864
New Year BluesRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.5- Grandmother’s CakeRated ★ 5.0
PawnRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: The Legend Called: Dance! Amigo!Rated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 3.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.5