Series
Ratings
50
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Welcome to Waikiki Season 2Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5