Titles you rated
Kick-AssRated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 3.0
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 4.0
A Ghost of a ChanceRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Truth About EmanuelRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
TumbleweedRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PontypoolRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0