Movies
Ratings
68
DerangedRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.5
Mirror MirrorRated ★ 0.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 2.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
MaleficentRated ★ 2.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Snow QueenRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Pororo, The Racing AdventureRated ★ 2.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0