Series
Ratings
13- ImmortalityRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 0.5
High Kick Through The RoofRated ★ 0.5
High KickRated ★ 0.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0