Series
Ratings
19
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0- FamilyRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0