Titles you rated
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 2.5
- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Dream HighRated ★ 2.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 2.0