Movies
Ratings
138
BlackkKlansmanRated ★ 3.0
IORated ★ 2.0
Repo MenRated ★ 3.5
LeviathanRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Leave No TraceRated ★ 3.0
Jupiter's MoonRated ★ 2.5
American AnimalsRated ★ 3.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
The SurvivalistRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.0
ElleRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
The PastRated ★ 4.5
A SeparationRated ★ 4.5
FoxcatcherRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
ThelmaRated ★ 3.5