Series
Ratings
20
Righteous LoveRated ★ 3.5- Bambino!Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Legal HighRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 2.0