Titles you rated
HeartstringsRated ★ 3.5
Lovers of MusicRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Bel AmiRated ★ 1.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Let's EatRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 2.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 5.0