Movies
Ratings
30- WishRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 4.5
The WhistleblowerRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
HarmonyRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
HopeRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.5