Series
Ratings
17
Secret Love AffairRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5