Series
Ratings
18- Magical DoReMiRated ★ 2.5
EBS Space SympathyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0