Titles you rated
SilencedRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.5
MossRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
SawRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 2.5
FriendRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.0
The Act of KillingRated ★ 2.0
TwentyRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5