Titles you rated
A House of DynamiteRated ★ 2.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
Zombie Land Saga: Yumeginga ParadiseRated ★ 4.5
All You Need Is KillRated ★ 4.0
WhistleblowerRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
VivariumRated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 2.0
SPEC: HeavenRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
Last MileRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
GreyhoundRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0