Movies
Ratings
565
All About My DogRated ★ 4.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 5.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 0.5
Call BoyRated ★ 0.5
MoneyballRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
Isn't It RomanticRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
The Kissing BoothRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0