Movies
Ratings
26
The ServantRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Men in Black IIRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.0