Movies
Ratings
126
MementoRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 3.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5- Neko no shukaiRated ★ 2.5
Children Who Chase Lost VoicesRated ★ 3.0
She and Her CatRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
A Man and a WomanRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 2.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The Last AirbenderRated ★ 1.5