Movies
Ratings
484
Love on DeliveryRated ★ 2.5
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
SoulRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
Little ForestRated ★ 0.5
I Can SpeakRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 1.5
Captain MarvelRated ★ 1.5
Porco RossoRated ★ 1.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
CJ7Rated ★ 3.0
Sex and the CityRated ★ 3.0