Series
Ratings
22
BrainRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0