Series
Ratings
63
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.0
BigRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 1.5
High KickRated ★ 1.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 2.5
Teen WolfRated ★ 1.0- Everybody Hates ChrisRated ★ 1.0
For You in Full BlossomRated ★ 2.0
Producing NobutaRated ★ 2.5
Zettai KareshiRated ★ 2.0
BonesRated ★ 2.5
BonesRated ★ 2.5
Jewel in the PalaceRated ★ 2.0