Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 1.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
GhostRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 1.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
HealerRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0