Titles you rated
GhostRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0