Series
Ratings
100
Smile AgainRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 3.0
- DamoRated ★ 3.0
All InRated ★ 1.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.0
Tamra IslandRated ★ 1.0
Attic CatRated ★ 3.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Autumn in My HeartRated ★ 2.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 1.0
High SocietyRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
RomanceRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 0.5
Hur JunRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 1.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Miss KoreaRated ★ 3.0