Titles you rated
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.5
EXO Next DoorRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 2.5
High SocietyRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 5.0