Titles you rated
Crime SceneRated ★ 4.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.5
Detective LRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Go Princess GoRated ★ 3.5
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Dr. STORKSRated ★ 5.0