Titles you rated
Listen to My HeartRated ★ 4.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 5.0