Series
Ratings
32
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0- Roller coaster 3Rated ★ 5.0
Mrs. CopRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 5.0
You Are All SurroundedRated ★ 5.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 5.0