Titles you rated
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
Orphan BlackRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Idle MermaidRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5