Movies
Ratings
14
The ThievesRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0