Titles you rated
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Late AutumnRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 2.5
Hot for TeacherRated ★ 1.0
JokerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
ExitRated ★ 3.0
OGU: Hillarious MourningRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5- Father And Son: The Story Of MenciusRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
The Big ShortRated ★ 4.0
SickoRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.5- Spring Of Korean PeninsulaRated ★ 3.0