Titles you rated
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
District 9Rated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 2.5
Jupiter AscendingRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.5
Way Back HomeRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0