Titles you rated
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0