Series
Ratings
18
Jeong Do JeonRated ★ 3.5
IRISRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Women of the Tang DynastyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0