Movies
Ratings
16
New WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
HerRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5