Series
Ratings
16
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 3.5
NCIS: New OrleansRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The TudorsRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5