Movies
Ratings
14
August RushRated ★ 5.0
The Perfect World of KaiRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0