Movies
Ratings
15
Warm BodiesRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
TomorrowlandRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
LucyRated ★ 2.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5