Titles you rated
MasqueradeRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 1.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 1.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Cries and WhispersRated ★ 1.5
My Lucky StarsRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Shirley: Visions of RealityRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 2.5
One on OneRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0