Series
Ratings
11
Master's SunRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 1.0