Titles you rated
SoulRated ★ 1.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.5
IRIS 2Rated ★ 1.5
IRISRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5