Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 4.5
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
Bulgasal: Immortal SoulsRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Unsung CinderellaRated ★ 4.5