Movies
Ratings
428
MoneyballRated ★ 4.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Crush and BlushRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0