Series
Ratings
42- Black Rubber ShoesRated ★ 1.0
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 1.0
Dream HighRated ★ 1.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 2.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 2.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0- The Girl Who Became A PhotoRated ★ 1.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
IljimaeRated ★ 1.0
The Joseon GunmanRated ★ 1.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 0.5