Titles you rated
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 1.5
Spy GameRated ★ 2.5
AlwaysRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 1.5
The Golden CompassRated ★ 1.5
Steal My HeartRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 4.5