Series
Ratings
18
To the Beautiful YouRated ★ 0.5
Mischievous KissRated ★ 0.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.5- FamilyRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.5