Titles you rated
The Innocent ManRated ★ 5.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0